موسسه حسابداری و حسابرسی رقم نگاران جنوب

تاسیس موسسه:

مؤسسه حسابداری و خدمات مديريت رقم نگاران جنوب به شماره 589  در اداره کل ثبت شركتهاوموسسات غیر تجاری بندرعباس به ثبت رسيده است.

هدف موسسه:

موسسه حسابداري و خدمات مالي رقم نگاران جنوب ، با این باور که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهاني و ملی، استفاده از اطلاعات مربوط و قابل اتکاء مهمترین ابزار تصمیم  گیری مدیران می باشد و دستیابی به اطلاعات مذکور بدون استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین  مدیریت امکان پذیر نیست، فلذا به منظور رفع نیازهای حسابداری و مالي شرکت ها و موسسات (بازرگانی ، خدماتی ، پیمانکاری ، تولیدی)، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی در بخش های عمومی، خصوصی و دولتی و . . . ، فعالیت حرفه ای خود را با بهره مندي از كادر مجرب  و متخصص در زمينه کلیه امور حسابداري ، حسابرسي، امور مالياتي، اموربيمه و نرم افزارهای مالی  اصلاح حساب ،تنظيم دفاتر واظهارنامه مالياتي، ارايه خدمات ‏مالي ساليانه وموقت مورد نياز شركتها،  ارائه نرم افزارهاي مالي‎ ‎با قابليت ‏متناسب سازي با نيازهاي خاص شركت تشكيل گرديد. از جمله موارد ديگر قابل ذكر كمك به شركتها در ‏استخدام حسابدار قابل اطمينان ومجرب مي باشد. ‎اين موسسه با اتكاء به تجربه مديران خود جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در سطح استان البرز فعاليت خود راآغاز نموده و افتخار دارد تا پايان راه با شما همراه باشد.
مدیران موفق مدیرانی هستند که به امور مالی خود ارج می‌ نهند و استفاده از تسهیلات و خدمات مالی را به دید سرمایه‌ گذاری می‌ نگرند، ‎ تدبیر  اميدوار است با ‏همكاري كاركنان خود در راستاي تامين نيازهاي به حق مشتريان در خصوص به روز بودن اطلاعات ‏حسابداري و ارائه گزارشات مالي متنوع، به موقع وقابل اعتماد سبكي جديد از خدمت رساني به ‏همشهريان گرامي را بر مبناي صداقت، مشتري مداري،‎ ‎‎‎اعتماد متقابل وتعهد اجتماعي‎ ‎ارائه نمايد.

هدف اصلی موسسه ارائه خدمات اثربخش به مشتریان با هزینه مناسب و در زمان مناسب می باشد. بمنظور نیل به هدف مذکور موسسه در جهت دستیابی به موارد زیر تلاش می نماید:

  • استفاده از کارشناسان، حسابرسان و مشاوران با تجربه با سوابق حرفه ای درخشان
  • تلاش در جهت ارتقای دانش حرفه ای همکاران
  • رعایت استانداردهای حرفه ای رایج در سطح بین المللی و استانداردها، آئین نامه ها و مقررات لازم الاجراء در سطح کشور
  • تنوع بخشی به خدمات قابل ارائه و بکارگیری فن آوری های نوین
  • درک صحیح نیاز مشتریان و ارائه خدمات و راهکارهای مناسب

خدمات موسسه:

  1. انجام انواع خدمات حسابرسی ورسیدگی های ویژه.
  2. ارائه خدمات حسابداری، سیستم، اصلاح حساب
  3. ارائه مشاوره و طرح های لازم در زمینه استفاده بهینه از منابع و دستیابی به اهداف سازمان، طراحی سیستم‏های کنترل داخلی و مشاوره مالی در مورد شرکت ها و قراردادهای مالی.
  4. برگزاری کارگاه‏ها و کلاس‏های آموزشی در زمینه قوانین، استانداردهای حسابداری و حسابرسی، حسابرسی عملیاتی، حسابرسی داخلی، کنترل های داخلی و دستورالعمل های لازم.
  5. ساير خدمات طبق موضوع اساسنامه موسسه.